Dir: Małgorzata Szumowska, Michał Englert
15:30
Dir: Lola Quivoron
15:45
Dir: Nicolas Philibert
16:10
Dir: Denys Arcand
18:00
Dir: Aida Marques, Ivelise Ferreira
18:05
Dir: Martin Rejtman
18:30 " | " 20:40
Dir: Verónica Chen
20:10
Dir: Nanni Moretti
20:25
Dir: Isabella Eklöf
22:30
Dir: Enrico Maria Artale
22:35
Dir: Vanina Spataro
22:45
Dir: Directores varios
17:00
Dir: Cristiane Oliveira
19:00
Dir: Leonor Teles
21:00
Dir: Ángeles Cruz
15:30
Dir: Selma Doborac
17:25
Dir: Bas Devos
20:00
Dir: Elena Trapé
21:50
Dir: Sana Na N'Hada
15:30
Dir: Chiara Malta, Sébastien Laudenbach
15:50
Dir: Lucía Seles
16:00
Dir: Kore-eda Hirokazu
17:20
Dir: Varios directores
17:50
Dir: Antonella Sudasassi Furniss
18:40
Dir: Víctor Iriarte
19:45
Dir: Borja de la Vega
20:20
Dir: Félix Viscarret
20:40
Dir: Matteo Garrone
21:55
Dir: Guto Parente
22:10
Dir: Sofia Exarchou
22:20
Dir: Aida Marques, Ivelise Ferreira
17:00
Dir: Marina Glezer
19:15
Dir: Basil Da Cunha
21:00
Dir: Gabriel Tejedor
16:00
Dir: Ekain Albite, Adrià Roca, Nicolau Mallofré, Mikel Ibarguren, Negu Collective
17:50
Dir: Franciska Eliassen
19:50
Dir: Itsaso Arana
21:40
Dir: Stephan Komandarev
16:00
Dir: Christophe Honoré
16:10
Dir: Sophie Farkas Bolla
17:00
Dir: Ekain Albite, Adrià Roca, Nicolau Mallofré, Mikel Ibarguren, Negu Collective
18:20
Dir: Nikolaj Arcel
18:40
Dir: Marco Bentancor, Alejandro Rocchi
19:00
Dir: Agustina Willat García
20:20
Dir: Jaione Camborda
20:45
Dir: Annie Ernaux, David Ernaux-Briot
21:15
Dir: Luis Ospina, Jerónimo Atehortúa Artega
22:00
Dir: Júlio Bressane
22:30
Dir: Jorge de Carvalho
17:00
Dir: Dheeraj Akolkar
18:45
Dir: Gabriel Tejedor
21:15
Dir: Varios directores
16:00
Dir: Adriano Valerio
17:40
Dir: Fisnik Maxville
19:15
Dir: Franciska Eliassen
21:45
Dir: Małgorzata Szumowska, Michał Englert
15:30
Dir: Lola Quivoron
15:45
Dir: Nicolas Philibert
16:10
Dir: Denys Arcand
18:00
Dir: Aida Marques, Ivelise Ferreira
18:05
Dir: Martin Rejtman
18:30 " | " 20:40
Dir: Verónica Chen
20:10
Dir: Nanni Moretti
20:25
Dir: Isabella Eklöf
22:30
Dir: Enrico Maria Artale
22:35
Dir: Vanina Spataro
22:45
Dir: Directores varios
17:00
Dir: Cristiane Oliveira
19:00
Dir: Leonor Teles
21:00
Dir: Ángeles Cruz
15:30
Dir: Selma Doborac
17:25
Dir: Bas Devos
20:00
Dir: Elena Trapé
21:50
Dir: Sana Na N'Hada
15:30
Dir: Chiara Malta, Sébastien Laudenbach
15:50
Dir: Lucía Seles
16:00
Dir: Kore-eda Hirokazu
17:20
Dir: Varios directores
17:50
Dir: Antonella Sudasassi Furniss
18:40
Dir: Víctor Iriarte
19:45
Dir: Borja de la Vega
20:20
Dir: Félix Viscarret
20:40
Dir: Matteo Garrone
21:55
Dir: Guto Parente
22:10
Dir: Sofia Exarchou
22:20
Dir: Aida Marques, Ivelise Ferreira
17:00
Dir: Marina Glezer
19:15
Dir: Basil Da Cunha
21:00
Dir: Gabriel Tejedor
16:00
Dir: Ekain Albite, Adrià Roca, Nicolau Mallofré, Mikel Ibarguren, Negu Collective
17:50
Dir: Franciska Eliassen
19:50
Dir: Itsaso Arana
21:40
Dir: Stephan Komandarev
16:00
Dir: Christophe Honoré
16:10
Dir: Sophie Farkas Bolla
17:00
Dir: Ekain Albite, Adrià Roca, Nicolau Mallofré, Mikel Ibarguren, Negu Collective
18:20
Dir: Nikolaj Arcel
18:40
Dir: Marco Bentancor, Alejandro Rocchi
19:00
Dir: Agustina Willat García
20:20
Dir: Jaione Camborda
20:45
Dir: Annie Ernaux, David Ernaux-Briot
21:15
Dir: Luis Ospina, Jerónimo Atehortúa Artega
22:00
Dir: Júlio Bressane
22:30
Dir: Jorge de Carvalho
17:00
Dir: Dheeraj Akolkar
18:45
Dir: Gabriel Tejedor
21:15
Dir: Varios directores
16:00
Dir: Adriano Valerio
17:40
Dir: Fisnik Maxville
19:15
Dir: Franciska Eliassen
21:45